The Instagram Tag

Ik vind Instagram echt superleuk. Die tag moest ik dan ook doen. Ik vind het leuk om bekende mensen te volgen, andere bloggers, maar ook mijn lezeressen. 12 vraagjes over instagram

1. Wat is je Instagram gebruikersnaam, en waarom?
Op Instagram heet ik LinvanT. Ik had al wel een account voordat ik serieuzer begon te bloggen, en heb ik er geen ‘polish’ achter gezet.

2. Hoeveel fotoโ€™s post je gemiddeld?
Ik heb nu in totaal 1470 foto’s op instagram gezet. Hoeveel per dag? 3 of 4?

3. Laat je favoriete Instagramfoto zien.

Deze foto is gemaakt bij Pieters diploma uitrijking. Nu is hij Master of Computer Science. Ik vind het zo tof dat mijn ouders en Pieters ouders zo goed met elkaar kunnen opschieten. Het voelt voor mij als een grote familie aan and it makes me happy.

4. Laat de Instagramfoto zien met de meeste likes.


Gemiddeld krijg ik 40 likes op een foto en deze kreeg zelfs 127 likes. Dat is voor mij doen een hoop en ik heb geen app gebruikt om het te verhogen. Leuker misschien is dat ik met open mond naar de likers zat te kijken. Echt een fangirlmoment toen ik zag dat Samantha van The Nailasaurus, Lucys Stash en Work Play Polish mijn nailart hebben geliked *O*.

5. Welke apps gebruik je in combinatie met Instagram?
Ik heb op mijn telefoon vooral ‘PhotoFrame Free’ om collages te maken en ook wel eens ‘Real Bokeh Free’ om er soms een bokeh effect aan toe te voegen, maar dat moet ik denk ik maar achterwege laten.

6. Welke celebrities volg je?
Oh, heb je even. Ik volg iets van 500 mensen waarvan minimaal 100 denk ik celebs zijn.
Rosie Huntington (@rosiehw),
Sofia Vergara (@sofiavergara),
Kourtney K (@kourtneykardash),
Jennifer Nettles (@jennifernettles),
Candice Swanepoel (@angelcandices),
Ana Beatriz Barros (@annabofficial),
Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),
Adriana Lima (@adrianalima),
Porcelain Black (@porcelainblack),
Claire Holt (@claireholt),
Katy B (@katyb),
Vanessa Hudgens (@vanessahudgens),
Victoria Justice (@victoriajustice),
Brant Daugherty (@brantdaugherty),
Christina Aguilera (@xtina),
Jack Osbourne (@mrjacko),
Zendeya (@zendeyamaree),
Selena Gomez (@selenagomez),
Kelly Clarkson (@kellyclarkson),
Kelly Osbourne (@kellyosbourne),
Lily Aldridge (@lilyaldridge),
Shane Filan (@shinefilanofficial),
Delta Goodrem (@deltagoodrem),
Kat Graham (@katgrahampics),
Victoria Beckham (@victoriabeckham),
Katie Cassidy (@katiecassidy),
Ke$ha (@iiswhois),
Floor Jansen; nightwish/revamp (@floor_jansen_official),
Ingo Rademacher (@ingorademacher),
Kian Egan (@kianegan),
Jodie Albert (@jodiealbert),
Paul Nicklen (@paulnicklen),
Taylor Lautner (@tdaniellautner),
Christopher Gorham (@chrisgorham),
Christina Scabbia (@missscabia),
Plumb (@plumbmusic),
Shakira (@shakira),
Lisa Lois (@lisalois),
Kaley Cuoco (@normancook),
Fergie (@fergie),
Kate Voegele (@katevoegele),
Michael Buble (@michaelbuble),
Christina Perri (@christinaperri),
Dido (@dido),
Gilles Marini (@gillesmarini),
Hind (@hindlaroussi),
The Birthday Massacre (@thebirthdaymassacre),
Jesse McCartney (@jessemccartney),
Hayley Westenra (@hayleywestenra),
Britney Spears (@britneyspears),
Kim K (@kimkardashian),
Leighton Meester (@itsmeleighton),
Taylor Swift (@taylorswift),
Charlotte Wessels; Delain (@Charlottewessels),
Miranda Kerr (@mirandakerr),
Joss Stone (@jossstone),
Anneke van Giersbergen (@annekeannique),
Simone Simons; Epica (@smoonstyle),
Michelle Branch (@michellebranch),
Alicia Keys (@alicia Keys),
Doutzen Kroes (@doutzen),
Lauren Conrad (@laurenconrad),

7. Welk Instagramfilter gebruik je het meest?
Volgens statigr.am is dat ‘Rise’. Verder gebruik ik 87% van de tijd een filter en dus 13% niet.

8. Welke hashtags gebruik je het meest?
Ik denk #nofilter maar ik gebruik niet zo veel hashtags.

9. Laat je laatste Instavideo zien.

Via statigr.am kon je een video online zetten met je 5 meest gelikte foto’s. Heel tof. Je kreeg een .mp4 in je email die je online kon zetten. Das leuk, dat ken ik zelf ook. Dus aan het einde van de maand kan ik gewoon een filmpje maken met al mijn nailarts.

10. Welke dierenaccounts volg je?
Vooral @bunnymama. Nijntjes! Het waren eerst Rambo en Eddy. Rambo is helaas overleden, maar was wel het aller schattigste nijntje ooit! Nu heeft ze Eddy en Marbles. En @Mr_fudges en @rizzothebunny met de nijntjes Rizzo en Snuffy. En natuurlijk al jullie katten- en honden fotos!

11. Welke (grote) bedrijven volg je?
Victoria’s Secret (@victoriassecret), Vanity Fair (@vanityfair), Michael Kors (@michaelkors), National Geographic (@natgeo), Vogue (@voguemagazine), Picture Polish (@picturepolish), Ruby Wing (@rubywingnailpolish), Color Club (@colorclubnaillacquer), Polish Alcoholic (@polish_alocholic), Dragon Tattoo (@dragontattoo_), ELF (@eyeslipsfacenlbe), ES nails (@esnail_la), HNTM (@hollandsnexttopmodel), Big City nails (@bigcitynails), A-England (@aengland_official), Ninja Polish (@ninja_polish), DWTS (@dancingabc), Alice & Jo (@aliceandjo), Boozyshop (@boozyshop) en Sally Hansen (@sally_hansen).

12. Heb je veel familieleden op Instagram?
Mn moeder, mn broertje.. ook mn neefje heeft een account. Verder een aantal vrienden.

Ik vond het een leuke tag om in te vullen en ik ben dan ook lekker uitgebreid geweest. Heb jij een instagram account? Volg ik jou al?

More about Lin

Comments

  1. Reply

    Wat een tof jasje draag je op die bovenste foto !

  2. Reply

    Leuk om te zien! Ik vind die nail art echt prachtig <3

  3. Reply

    super leuke tag is dit ๐Ÿ˜€

  4. Reply

    Bij nummer drie herken ik volgensmij de ‘blauwe zaal’ van de TU/E op de achtergrond… Kan dat kloppen ? ๐Ÿ˜ฎ

    1. Reply

      Jop, Pieter heeft 7 jaar gestudeerd aan de TUe en diploma-uitrijkingen vinden afaik altijd plaats in het auditorium.

  5. Reply

    blijft een leuke tag, je bent inderdaad lekker uitgebreid geweest met antwoorden, leuk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CommentLuv badge